• 2018. urtea: Euskal Herriko X. Mus Txapelketa
    Bergarako VICENTE URIBESALGO eta ELOI KRESPOk jantzi dute txapela Uztaritzen (Lapurdi)

    Euskal Herriko X.Mus Txapelketako lehen bikoteen sailkapena:

    1- G15 - BERGARA1 - ELOI KRESPO – VICENTE URIBESALGO
    2- G22 - LEGAZPI 1 - JOSEBA GABILONDO – JOSEBA TELLERIA
    3 - B10 - LEZAMA1 - IBON ATXUTEGI - LANDER ELORRIAGA
    4 - G31 - ZALDIBIA1 - JEXUX JAUREGI ALTZO TXIKI - JOXI ETXEBERRIA
    5 - BN4 - BIDARRAI 1 - PASCAL IBAROLA - DAVID IBAROLA
    6 - NG24 - ALTSASU 1 - JON GOIKOETXEA - JOAN MARIÑELARENA
    7 - L2 - AZKAINE - AGUIRREVIRIA   ISIDRO  –  MASCOTENA  JEAN BAPTISTE
    8 - NG15 - LEITZA 1 - JOSETXO ZABALETA - JUAN C. ERREGE
    9 - B6 - LEZAMA2 - IKER  LEJONA - UNAI ATXUTEGI
    10 - A7 - ARGOTE 1 - KIKE GONZALEZ - TXABO SAENZ
    11 - BN17 - AIHERRA 1 - ALAIN SEILLAN - HUBERT SEILLAN
    12 - NG4 - ELIZONDO 1 - ANGEL JUBERA - BENARDO ALUNDA
    13 - A4 - MIRANDA 1 - ALBERTO SALAZAR - JONATAN JIMENEZ
    14 - B3 - ALGORTA - ARITZA MANUGI -  GORKA LASA
    15 - BN14 - LARZABALE 3 - CATHY HARISCAIN - LEONIE GARIADOR
    16 - G8 - ORIO - BITTOR ANDRES - JOKIN SALSAMENDI

    LOTURA: UZTARITZEn jokatutako finaleko informazioa

    Informazio gehiago:

  • 2017.urtea: Euskal Herriko IX. Mus Txapelketa
    JOXE MARI BELDARRAIN tolosarra eta PAUL MARTIN LARRAÑAGA anoetarra Anoetan (Gipuzkoa)

    EUSKAL HERRIKO IX. MUS TXAPELKETAko SAILKAPENA

    1 - GI2 - TOLOSA - JOXE MARI BELDARRAIN – PAUL MARTIN LARRAÑAGA
    2 - AR 12 - GASTEIZ (ZABALGANA) - JOSÉ BASALDUA -  TOÑO DÍAZ
    3 - NA3 - PUIU - BARAS  ESPINAL   -   ALFONSO  LABAT
    4 - BN12 - HELETA - JÉROME POCHELU - MAYALEN POCHELU
    5 - NA25 - ALDE ZAHARRA  9  (Irrintzi) - MIKEL  ANZIZAR   -   GOÑI
    6 - GI14 - EIBAR - JON DE CASTRO - AITOR OGIZA
    7 - BI4 - MUNTIBAR - ALEX DUQUE - JOSE LUIS ENBEITA
    8 - LA1 - HAZPARNE - REVOREDO - HIRIGOYEN
    9 - NA30 - GALAR (Eskirotz)  1 - JESUS BIDERGAIN   -   DAVID  ARANGUREN
    10 - BN3 - HELETA - JEAN BAPYISTE POCHELU - MICHEL ETCHEBARNE
    11 - AR3 - AMETZAGA - NATXO RUIZ -  JOSÉ LUIS BASTIDA
    12 - GI16 - LASARTE - BEÑAT ESNAOLA - XABIER ARTEAGA
    13 - GI17 - LASARTE - JON BEGIRISTAIN* - ALEXANDER RODRIGUEZ
    14 - AR 16 - ANTEZANA - AITOR CUADRADO -  ARKAITZ GARTZIA
    15 - NA5 - ZANGOTZA  3 - MIGUEL  GALISTEO   -   OSCAR  GARCES
    16 - ZU3 - MAULE - GOYENEXPE - PATAGOYTI

    LOTURA: ANOETANn jokatutako finaleko informazioa

  • 2016. urtea: Euskal Herriko VIII.Mus Txapelketa
    ISTURITZEko MANEX MOUESCA eta MARTXEL CALDERON (Behe Nafarroa)

    Euskal Herriko VIII.Mus Txapelketako lehen bikoteen sailkapena:

     

    1 Behe Nafarroa ISTURITZEko MANEX MOUESCA - MARTXEL CALDERON
    2 Bizkaia IBARREKOLANDAko IÑAKI PEREZ - JUANMA LOPEZ
    3 Nafarroa Garaia BURLATAko  EVARISTO  MARTINEZ  -  ISIDORO JIMENEZ
    4 Nafarroa Garaia ARRAIOTZko  ARITZ  ALUNDA  -  GARIKOITZ  LARRETXEA
    5 Gipuzkoa IKAZTEGIETAko JON LUZURIAGAK ETA XABI LUZURIAGA
    6 Behe Nafarroa BAIGORRIko URRICARRIET - OCAFRAIN
    7 Nafarroa Garaia IRUÑAko ALBERTO ARANGOA - ENEKO LEGARRA
    8 Lapurdi SENPEREko BEREAU - DUPEROU

     

    LOTURA: URDIÑARBEn jokatutako finaleko informazioa

  • 2015. urtea: Euskal Herriko VII.Mus Txapelketa
    GIPUZKOA- LEGORRETAko Joseba Goikoetxea eta Patxi Salaxar txapeldunak

    Euskal Herriko VII.Mus Txapelketako lehen bikoteen sailkapena:

     

    1-. Joseba Goikoetxea eta Patxi Salaxar LEGORRETA(Gipuzkoa)

    2-. Ttotte Larre eta Brunno Carrere HELETA (Behe Nafarroa)

    3-. MIkel Aristia eta Iñaki Zapiriain ERRATZU (Nafarroa Garaia)

    4-. Ondartz eta Olaizola HAZPARNE (Lapurdi)

    5-. Bidartz eta Garbiso  HAZPARNE (Lapurdi)

    6-. Gorka Saez eta Pablo Iglesiak BARAKALDO (Bizkaia)

     

    LOTURA: LEKEITIOn jotatutako finaleko informazioa

  • 2014. urtea: Euskal Herriko VI.Mus Txapelketa
    BIZKAIA: BARAKALDOko Ibai Maruri eta Jagoba Bazaga

    Euskal Herriko VI.Mus Txapelketako lehen bikoteen sailkapena:

     

    1-. Ibai Maruri eta Jagoba Bazaga Barakaldo (Bizkaia)

    2-. Javier Lareki eta Luis Egileor Aranzuria (Nafarroa Garaia)

    3-. Axular Angela Zoko eta Javier Tipau Burlata (Nafarroa Garaia)

    4-. Ines Orbegozo eta Maite Galtzagorri "Patter" Sunbilla (Nafarroa Garaia)

     

    LOTURA: Heletan jotatutako finaleko informazioa

  • 2013. urtea: Euskal Herriko V.Mus Txapelketa

    BEHE NAFARROA: BAIGORRIko Pantxoa Juanikotena eta Joan Juanikotena anaiak

    Euskal Herriko V.Mus Txapelketako lehen zortzi bikoteren sailkapena:

       1 -. Pantxoa Juanikotena eta Joan Juanikotena Baigorri (Behe Nafarroa)
        2 -. Hubert Seillan eta J.Batiste Ochagaray Aiherra (Behe Nafarroa)
        3 -. Alex Duke eta Jose Luis Enbeita Aulesti.(Bizkaia)
        4 -. Donimic Etxegoienberri eta Iban Etxegoienberri Udiñarbe (Zuberoa)
        5 -. Jean Batist Battite eta Peyo Dutrey Donapaleu (Behe Nafarroa)
        6 -. Pello Exposito eta Beñat Duhalde Urruña. (Lapurdi)
        7 -. Juan Luis Perez eta Ramon Rodriguez Beasain (Gipuzkoa)
        8 -. Alenjandro Parro eta Jesus Cabria. Artziniega. (Araba)

    LOTURA: Agurainen ospatutako finaleko informazioa

  • 2012. urtea: Euskal Herriko IV.Mus Txapelketa

    LAPURDI: BAIONAko Regis Lavie eta Rodolphe Bidart

  • 2011. urtea: Euskal Herriko III.Mus Txapelketa

    NAFARROA GARAIA: BARAÑAINgo Iban Arraiza eta Markel Gorraiz

  • 2010. urtea: Euskal Herriko II.Mus Txapelketa

    GIPUZKOA: ORIOko Ibai Esoain eta Ricardo Uzkudun

  • 2009. urtea: Euskal Herriko I.Mus Txapelketa

    ARABA: GASTEIZko Pedro Olarte eta Alberto Fernandez “Zapata”

Zure herriko informazioa bidali
2018, abendua
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
     12
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
1415
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
2930
 
31
 
      

>> Hurrengo ekitaldiak

Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak